Jsem egosita

25. července 2016 v 9:45 | Bleskobleska |  Čmáranice
Líný napsat odborný článek, když jsou prázdniny. (když já teď nemám článko-psací náladu...)
Je tu další várka kreseb. A budou přibývat, když mám teď dost volného času :D (věřte, že jsem sem stejně nenahrála ani zdaleka všechny obrázky)

Název: Propalaeotherium
Čas: 4 hodiny
Předloha: Zaniklá sláva savců, O. Fejfar, P. Major (použila jsem studie zvířete. Je to nádherná kniha.)

Svým způsobem tento obrázek nenávidím a svým způsobem jsem na něj hrdá, protože jsem si konečně ustálila styl v tradiční kresbě. Miluju vodovky.

Název: Erämaajärvi
(ano, opět podle písničky, teď je to Nightwish. Finsky jezero v divočině nebo tak nějak. (se svojí chabou znalostí finštiny vím, že järvi je jezero a erä-něco je něco s divokým. Myslíte, že se domluvím? Slovíčko "metal" je stejně nejdůležitější- jestliže je tam průměrně nejvíce metalových skupin na světě (53,2 skupiny na 100 000 lidí), tak co tu ještě dělám? :D)
Čas: 3 hodiny
Předloha: Tak trochu jsem si pomáhala ilustrací z knihy, kterou jsem zmínila nahoře :D

Kritiku vítám, poprvé v životě kreslím vodu :D


Tohoto si nevšímejte (jediný důvod, proč to sem nahrávám, je ten, že mi připomíná postosucha / saurosucha / cokoliv tohoto typu :D) Byl to vlastně obrázek smyšleného zvířete to art roleplaye. Kritika opět vítána :D


A nakonec... Otevřela jsem si commissiony. :D (opět záležitost DevaintArtu- buď dostanete "body" anebo peníze. Já zatím pracuji za body) Nejdůležitější jsou pro mě v tomto případě zkušenosti, zvlášťě tady, kdy mi konečně došlo, jak se u haflingů do háje kreslí takové to šedé, co mají pod očima. :D *Bleskoblesce vypadl název*

Sayounara :3
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ankylosaurus Ankylosaurus | Web | 25. července 2016 v 10:32 | Reagovat

Moc pěkné :). U propaleotheria mi ta halva připomíná srnčí :D. To jezero je také moc pěkné :). Krokodýl (či by se klidně mohlo uvažovat nad temnospondylem) by ještě chtěl vychytat, ale to časem vypiluješ :). Osobně bych ho ale lépe nakreslit nedokázal :D. Spíš daleko hůře :D. A koník se Ti opravdu moc povedl :).

Ohledně těch dinosaurů z Argentiny u HAASe. Z Argentiny je každoročně hlášeno několik objevů nových dinosauřích druhů, obdobně z Číny, Kanady nebo USA. Ač co jsem teď koukal, loni tam nic objeveného nebylo, v roce 2014 jsou ale odtamtud popsány tři nové rody. Když tak tady hned v prvních dvou článcích jsou statistiky z let 2014 a 2015.

https://dinosaurusblog.com/?s=statistika

2 Ancarie Ancarie | E-mail | Web | 27. července 2016 v 10:48 | Reagovat

Jako egoista mi osobně nepřijdeš, takže i když je to pouze líný nadpis, tak není dle mého pravdivý :)

Co se týče obrázků, osobně mě nejvíce z tvé galerie zaujala digitální kresba, ve které jsi si perfektně poradila s vodou, tvorem a různými odstíny, které dohromady vytvářejí skvělou atmosféru, kterou lze těžko spatřit na obrázku. Měla by jsi naopak takto kreslit častěji :)

3 HAAS HAAS | Web | 28. července 2016 v 14:15 | Reagovat

Moc ne. Ale věděl jsem, jaká zvířata jsou tam vycpaná... Mě se z toho ale špatně nedělá. Jsou to exponáty jako každé jiné a vycpaniny do muzejí patří. Vlastně k popisu zvířete ho před sebou musíš mít vypreparované, protože jedině tak lze zjistit mnohé o vnitřní anatomii toho tvora... Je to smutné, ale na druhou stranu to pomůže k popisu celého druhu. Pak už se většinou studují živá, odchycená a zase vypuštěná zvířata, u kterých se měří délka atd. Taková jsou některá ze zoologických pravidel...

4 Taya Arkatt-Leonnwis, první svého jména Taya Arkatt-Leonnwis, první svého jména | 8. srpna 2016 v 4:05 | Reagovat

Owwww ta scenérie těch stromků na obrázku mě úplna uchvátila! :O Dokonalé! <333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama