Vše za červen

29. června 2016 v 18:33 | Bleskobleska |  Čmáranice
Rawr!
Tento článek nebude jen o kresbách, protože jich je za červen žalostně málo. Takže sem přidám i něco víc, a hlavně vysvětlení, proč jsem tu nebyla. Ne, že bych neměla chuť nebo čas, to teď hlavně ani nehrozí.Než sem začnu sobecky vkládat svoje obrázky, asi by bylo na místě napsat, proč jsem tu nebyla. Důvod - školní výlet. Tři dny jsme buď hráli hry nebo sportovali - a nejvíc mě bavil fotbal, i když mám odřená kolena (a ještě jsem si na ně stříkla repelent proti klíšťatům. Myslela jsem, že se to přes kalhoty nedostane do těch ran, jenže to jsem si myslela blbě. Za pár sekund jsem si to letěla smýt (nadávky u toho pronesené raději nepíšu.)) Nejlepší na tom bylo, že jsem v noci poprvé v životě viděla světlušky. Nikdy jsem k tomu neměla příležitost.Název: Evanescing
Čas: 5 hodin
Program: Paint Tool Sai
Předloha:
Žádná (a proto je anatomie tak otřesná. Ale já prostě neumím kreslit nohy)

Evanescing je v angličtině nejspíš nepřeložitelný výraz, ale znamená to něco ve smyslu "rychle mizet" (vzpomínky / pára / cokoliv) Na obrázku je opět můj smyšlený svět, a já s Raptorou (o které jsem se tady na blogu už zmínila). Mimochodem, já jsem ta s tou pokřivenou nohou (heh) v modro-černém. Raptora má na sobě oblečení s jakousi divnou ?žlutou? barvou, kterou jsem namíchala úplně náhodně (nebo random, jak by řekla moje kamarádka). (Pokud to někomu pořád nedošlo - Raptora má rezavější odstín vlasů.)


Toto byl vlastně comission na DevintArtu. Je to obrázek, který se kreslí na "zakázku" a dostáváte za něj speciální body (velmi dobří umělci i peníze. Kdybych opravdu zabrala v kreslení, možná mám nouzový plán, jak si vydělávat na živobytí, pokud bych dělala paleontologa, protože ne vždy se zadaří. Ale... je tu ještě jeden problém, totiž, kdo by o ty mé čáranice stál?) Já tohoto gekona nakreslila vlastně "sama od sebe", abych dostala toto zvířátko. Protože jsem chudá a líná si získávat body, za které se dá koupit, tak žádné nemám. Ale nikomu to neříkejte.


Dále jsem závislá na této písničce. Evanescence je na mě svým způsobem moc jemná, ale hodně mi záleží na textu a toto je pro mě dokonalost. (proto nechci například poslouchat metal, který je o náboženství (satanismus / křesťanství), smrti, upírech a já nevím čem (snad až na drobné výjimky, ale těch je opravdu málo) Ale metal, který je vyloženě o fantazii / politice / přírodě aj. mám hodně ráda a nikdy se ho nevzdám)

Tak jako mě Epica a Nightwish "donutili" přestat kreslit a místo melodie se soustředit na slova, podobně je na tom Evanescence.
Původně jsem sem chtěla napsat význam sama, ale tak nějak ho neumím smysluplně zformulovat. Takže něco z karaoketextů:

Amy Lee v jednom rozhovoru řekla, že Everybody´s Fool byl o Britney Spears. Námět písně je zklamání fanynky potom, co se její idol změnil. Skutečně, napsala, že píseň je z pohledu její malé sestry, která byla fanynkou Britney na začátku její kariéry, 4-5let nazpátek. V tomto rozhovoru Amy řekla, že nemá nic proti tomuto stylu hudby, ale co jí vadilo byl fakt, že se Britney objevovala stále méně a méně oblečená. (DevilDan)

Když Amy viděla, že se spousty malých dívek obléká jako Britney, rozhodla se napsat tuto píseň. Později chtěla dokázat své sestře, že její idol, kterému věřila každé slovo je padělek, imitace. Amy v tomto rozhovoru také řekla: " Jako všechny ostatní popové hvězdy se Britney objevila jako perfektní mladá dívka. Malé dívky ji viděly jako květinu, poněvadž byla na plastice. (DevilDan)Sayounara


Zdroj světlušek: https://www.tumblr.com/search/fireflies%20gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 29. června 2016 v 19:24 | Reagovat

Oba obrázky jsou nádherné! Nejvíce mě zaujal ten první, je to krásné...

2 HAAS HAAS | Web | 29. června 2016 v 19:24 | Reagovat

[1]: Tím myslím ten s těmi dvěma paleontoložkami. :-)

3 Taya Arkatt-Leonnwis, první svého jména Taya Arkatt-Leonnwis, první svého jména | E-mail | Web | 4. července 2016 v 0:58 | Reagovat

TY KRESBY JSOU PROSTĚ DOKONALÉ!!! :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama