Finská zvrhlost s dinosaury...

30. května 2016 v 13:12 | Bleskobleska |  Ostatní
...Aneb jak jsem si až dodnes myslela, že nejdivnější jsou Japonci (otaku, japanofilové aj., neberte si to osobně. I já k vám patřím a Japonsko mám až příliš ráda na to, abych to myslela zle :D).Když si potřebuji naposlouchat výslovnost nějakého jazyka (nebo chci jen vědět jak zní), obvykle to řeším přes písničky. Jenže ne vždy to jde - většina lidí zpívá spíš v angličtině a když už najdu někoho, kdo má texty v jazyce, který potřebuji, nemusí mi vyhovovat žánr. (pro upřesnění: jsem metalista / metalhead / metlahead / říkejte tomu jak chcete, prostě poslouchám metal)

A tak se stalo, že jsem hledala metal ve finštině (kéž by tak Nightwish dělali víc písniček finsky...) a narazila na tohle.
Nejprve jsem na to nechápavě hleděla. Kolik drog ti lidé potřebovali k vytvoření jednoho klipu - to jsem raději ani nechtěla vědět - naštěstí je to ale skupina pro děti. (metalová - věřili by jste tomu? Finové vychovávají děti v duchu metalu. + Jsou tu dinosauři.) Nicméně... Pořád to nemění nic na tom, že ti lidé jsou převlečení za dinosaury!

(Ale nakonec - nepopírám, že by se mi skupina jako malé nelíbila.)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 30. května 2016 v 19:03 | Reagovat

Zajímavé, i když zpívanou hudbu neposlouchám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama