Nyu

10. dubna 2016 v 15:18 | Bleskobleska |  Čmáranice
Konnichiwa
Mám článek s "informacemi", které nejspíš jen tak někam nezařadím.Jako první chci poděkovat HAASovi za tento diplom. Opravdu mě to mile překvapilo :3 (mimochodem, ta troodoní mláďata jsou úžasná. Paleoart mě nikdy nepřestane fascinovat.).

Teď bych měla druhou informaci, nebo spíš otázku. Mám v plánu nakreslit permskou poušť / popřípadě poušť z mého smyšleného světa, kde některá permská zvířata žijí. (Jen pár druhů - neptejte se mě, jak mohla všechny ty pohromy přežít a ani jaktože na ně za ty miliony let nezapůsobilo kouzlo zvané evoluce. Já sama to nevím.) Chtěla bych se tedy zeptat, jestli nemáte odkazy na nějaké pěkné obrázky a jestli by jste mi je (prosíííííííííím) neposlali do komentářů. Nemusí to být samozřejmě vyloženě perm, ta zvířata už tam nějak načmárám, jde mi jen o tu suchou, pouštní krajinu.

A nyní přišel čas na seznamování. Předpokládám, že jste si nejspíš všimli toho dinosaura v menu. Je to postava z mého smyšleného světa a jmenuje se Ønsker (v jazyce Severu to znamená Přání.) - jo, a je to troodon. Bohužel, nepatří mezi ty hlavní, nebo mezi mé nejlepší zvířecí přátele v tom světě, ale jako dinosaurus se sem nejvíce hodí. Chystám se sem uvést mé smyšlené živočišné druhy, ale nevím, kdy se k tomu dostanu.


Další je Rostlinka. Ta už plní důležitější roli. Vymyslela / vytvořila ji moje kamarádka přímo pro mě, takže jsem jí za to moc vděčná, protože mám Rostlinku moc ráda. Je to vlastně pomocník, takový zvěd, živočichů, kterým se říká Fungies. Když tyto tvorečky popíšu hodně stručně, vypadají jako 70 cm vysoké hopsající houby s očima a vysokou inteligencí. (to proto má ty květiny a ruženín na krku - darovali jí je). Samozřejmě, zvěd je to v tom symslu, že hlídá, jestli se neblíží nějací dinosauři nebo dokonce lidé.

Poslední obrázek:"Hrdlička". Není to přímo postava v Imaginarii, ale spíš část mojí duše. (I když se mi ta na tom obrázku obličejem moc nepodobá. Nebo to možná jen dělají ty vlasy.) Tito ptáci pro mě znamenají hodně vzpomínek a můžu říct, že jsem jim naprosto propadla. :)

Sayounara :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 10. dubna 2016 v 16:50 | Reagovat

Hezké obrázky, těším se na tu Permskou poušť, protože permská zvířata mám opravdu moc rád... :-) Jinak snad se Ti diplom líbí, snažil jsem se vybrat nějaký pěkný obrázek...

Jinak ty informace já mám hlavně z knížek (těch mám doma celkově hodně) a z internetu. :-) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama