Můj styracosaurus Nayri

22. března 2016 v 15:57 | Bleskobleska |  Ostatní
Konnichiwa!Dnes mám trochu "odlišný" článek, protože bude pojednávat spíš o věci, která se odehrává v hlavě, v mysli.
Řídila jsem se tímto návodem:

Začalo to tím, že jsem tak nějak přemýšlela o duchovnu, nadpřirozenu atd. Spoustě věcí týkajících se esoteriky nevěřím, (ale ať chci nebo ne, mám s tím zkušenost. Ne, neviděla jsem ducha, ani nic takového. Ale raději o tom psát nechci.) ale někdy je úžasné si něco takového přečíst, a zjistit, že "ono to funguje".

Dostala jsem se až k totemovým / silovým zvířatům. Kvízy o nich v zásadě neplním, protože lidé, kteří je sestavují, snad spoléhají jen na to, že všichni budou spokojení, když jim vyjde kůň nebo vlk. Upřímně si nedokážu představit, že by v každém člověku dřímal bílý arabský hřebec... Byla jsem tedy nadšená, když jsem našla podrobný návod k meditaci, takže jsem si ji hned šla vyzkoušet.

Podle návodu jsem sešla schody, které jsem si představovala a vstoupila na jakousi zelenou louku obklopenou lesem. Chvíli jsem si zkoušela představovat vůni lesa, počasí a další detaily místa, až jsem pod stromy zahlédla siluetu rohatého zvířete. Po chvíli ke mně přišlo (ale hrozně pomalu. Mám takový pocit, že i kdybych šla k tabuli, tak budu bezkonkurenčně rychlejší.) a jednoduše do mně šťouchlo rohem na nose. Hnědě zbarvený styracosaurus s jantarovýma očima.
Chvíli jsem mu pokládala otázky, ale moc jsem se toho nedozvěděla. Ani to, co znamená, když se mi zjeví zrovna styracosaurus. Je mi jasné, že kdybych viděla hada nebo kočku a nezjistila to, jednoduše po meditaci zapnu internet a hledám. Ale myslíte, že někdo bude mít styracosaura schovaného ve svém podvědomí? :D Pak jsem se svým zvířátkem šla k lesu, kde se objevilo. Jaké to překvapení, když se dinosaurus postavil na zadní a dal mi přední nohy okolo krku. (teprve teď si uvědomuji, jak divný ten článek musí být :D A víte co? Ono to možná bude těmi makovými rohlíky, co jím. Třeba byl ten mák nezralý - dnes fakt jeden neví, co se do toho jídla všechno strká :D)

Asi to nebudu už moc natahovat. Když jsem meditaci ukončila, nebyla jsem si tak nějak jistá, zda to opravdu byla práce mého podvědomí, nebo jestli jsem si prostě vsugerovala, že to zvíře má rohy a nějakým způsobem došla ke styracosaurovi. Bohužel jsem nevěděla, jak si to ověřit. A úplně ta nejpitomější věc mě nakonec přesvědčila - otevřela jsem knihu na straně se styracosaury.

Každopádně jsem se se svojí kamarádkou shodla na tom, že by byla celkem sranda tuto informaci předávat paleontologickým týmům - dovedete si představit skupinku lidí v Mongolsku, kteří sedí vedle náčiní a doufají, že se jim objeví v meditaci nějaký dinosaurus? A že by se ho ptali, jestli neví, jak tehdy vypadal svět před X miliony let, co žrali, jestli žili ve stádech / smečkách, aj.? :D Dinosaurus vás určitě každý den neobejme.Sayounara

PS: Zkuste to taky, jestli chcete. A hodně štěstí, aby se vám nezjevil třeba sauroposeidon. Z toho by jste viděli tak akorát nohy :D
Mimochodem, na internetu je mnohem více návodů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 22. března 2016 v 17:27 | Reagovat

Zajímavé. Ten obrázek je moc pěkný... :-) Ale nevím no, ty meditace a tak... Já se radši držím zkamenělých nálezů, v těch stále minulost žije. :-)

2 HAAS HAAS | Web | 24. března 2016 v 14:08 | Reagovat

Ten obrázek v menu se Ti opravdu povedl. :-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama